Пила дискова акумуляторна безщіткова DeWALT DCS565S2T
• Ліве розташування пильного диска - ідеально при кроквяних роботах на висоті.
• Електронне гальмо диска - дуже швидка зупинка пильного диска.
• Лита алюмінієва підошва - міцна і легка конструкція.
• Спрямований повітряний потік зберігає лінію розрізу чіткою і видимою.
• Світлодіодне підсвічування - кращий контроль при поганій видимості.
• Безключове регулювання кутів нахилу і глибини різу.
• Зручне і швидке налаштування параметрів пропилу.
• Кроквяний гак - страховка при роботі на висоті.
• Адаптер пилососа AirLock - рухоме швидке з’єднання,
• шланг пилососа не перекручується.
• Шестигранний ключ для заміни диска на борту.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 2.8 кг |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр диска | 165 мм |
| Ємність акумулятора | 5 А·год |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Макс. глибина різання під кутом 45 | 42 мм |
| Макс. глибина різання під кутом 90 | 55 мм |
| Максимальний кут нахилу | 50 град |
| Напруга | 18 В |