


9 699 ₴
Шліфувальна машина кутова - болгарка акумуляторна безщіткова DeWALT DCG408N
• БЕЗЩІТКОВИЙ ДВИГУН.
• Електронна муфта зменшує вірогідність зворотного удару.
• Електронне гальмо зупиняє диск після відпускання кнопки.
• Регулювання захисного кожуху без ключа.
• Захисна сітка на повітрозабірниках для захисту двигуна від пилу.
• Повзунковий (клавішний) вимикач (для DCG407).
• Лопатковий (педальний) вимикач (для DCG408).
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділенн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.61 кг |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 1000 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Плавний пуск | Да |
| Регулювання обертів | Немає |
| Тип двигуна | безщітковий |