



21 199 ₴
Шліфувальна машина кутова - болгарка акумуляторна безщіткова DeWALT DCG418SHDN
• БЕЗЩІТКОВИЙ ДВИГУН 54 В
• Призначена для виконання різноманітних робіт з різання та шліфування металу та бетону.
• Належить до лінійки DeWalt Perform & Protect, що означає наявність розширених функцій безпеки.
• Система Side-Handle Detect (виявлення бічної рукоятки): це інноваційна функція безпеки, яка вимагає використання обох рук для роботи з інструментом. Вона включає вбудований таймер запуску і систему виявлення бічної рукоятки, що допомагає запобігти неправильному використанню та випадковому запуску однією рукою.
• Kickback Brake - забезпечує швидке зупинення диска та вимкнення шліфувальної машини при виникненні затискання.
• Антиротаційна система - активується менш ніж за десяту частку секунди при затисканні, вимикаючи двигун для додаткового захисту користувача.
• Технологія TOOL CONNECT™+ забезпечує інтегроване підключення до програми DEWALT® Site Manager™.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.4 кг |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятору | 54 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 2400 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Плавний пуск | Да |
| Регулювання обертів | Немає |
| Тип двигуна | безщітковий |