
311 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Шліфувальний круг EnerSol EGW150-20-60
• Шліфувальний круг EnerSol EGW150-20-60 із середньою зернистістю P60 призначений для попереднього вирівнювання поверхонь перед фінішною обробкою.
• Він ефективно знімає нерівності та залишки матеріалів, готуючи поверхню до подальших етапів обробки, зокрема фарбування.
• Завдяки збалансованій зернистості цей круг поєднує достатню силу зняття матеріалу з можливістю отримати більш гладку й рівну поверхню.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр круга | 150 мм |
| Діаметр отвору | 20 мм |
| Зернистість | P60 |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Круг відрізний — 1 шт. |
| Тип | круги абразивні шліфувальні |
| Товщина кола | 12.7 мм |