424 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Диск алмазний відрізний Ceramics EnerSol ED-180
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегментів | 10 мм |
| Діаметр отвору | 22.23 мм |
| Комплектація | У комплекті — 1 шт. |
| Крайка диска | суцільна |
| Застосування | кераміка |
| Тип | диск алмазний |
| Тип різання | з охолодженням |
| Товщина сегментів | 2.2 мм |