Міні-пила ланцюгова акумуляторна SEQUOIA SBC2006-UNI
• Акумуляторна міні-пила SEQUOIA SBC2006-UNI – компактний та потужний помічник для садових і господарських робіт.
• Належить до лінійки SEQUOIA Universal Series 20V на платформі M1, яка представлена широким асортиментом на ринку акумуляторних інструментів для дому та саду. Це дозволяє економити кошти та зручно комбінувати різні пристрої в межах однієї системи.
• Завдяки літій-іонному акумулятору 20V 2.0Ah та надійному двигуну пила забезпечує високу продуктивність і повну свободу руху.
• Довжина шини 15 см і швидкість обертання ланцюга 6,5 м/с гарантують швидку та чисту обрізку гілок, кущів, тощо.
• Наявність бака для подачі мастила забезпечує автоматичне змащування ланцюга, що підвищує ресурс роботи та зменшує знос.
• Ергономічна конструкція та вага лише 2,05 кг роблять пилу зручною у використанні.
• У комплекті: акумулятор 2.0Ah, зарядний пристрій, шина та ланцюг – все необхідне для роботи відразу після покупки.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.05 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 150 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 6.5 м/сек |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Особливості | Автоматичне змащування ланцюга |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Акумулятор 2.0 Ah, зарядний пристрій, шина, ланцюг |
| Кількість ланок | 36 |
| Тип товару | Акумуляторна ланцюгова пила |