Верстат точильний EnerSol EBG-150E
• Точильний верстат EnerSol EBG-150E обладнаний двома абразивними кругами, що дозволяє виконувати як грубе, так і точне шліфування.
• Захисні екрани над кругами забезпечують безпеку роботи, оберігаючи очі від іскор та уламків.
• Опорні площадки гарантують стабільність при заточуванні та точне позиціонування інструмента відносно круга.
• Завдяки компактному розміру верстат підходить для майстерень, гаражів чи побутових робіт, не займає багато місця.
• Гумові ніжки зменшують вібрацію та запобігають ковзанню по столу.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Джерело живлення | мережевий |
| Комплектація | Шліфувальний круг EnerSol EGW150-16-36, Шліфувальний круг EnerSol EGW150-16-60 |
| Потужність | 150 Вт |
| Швидкість холостого ходу | 2990 об/хв |