Резервуар для подачі води DeWALT DCE6820N
• Насадка для розпилення з регульованим соплом.
• Батарейний відсік вміщує всі акумуляторні батареї на 18 В і FLEXVOLT.
• Місткість бака 15 л.
• Знімний марлевий фільтр.
• Бездротове керування інструментом (WTC). Брелок в комплекті.
• Базова плита, сумісна з TSTAK.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,1 кг |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр шланга | 10 мм |
| Довжина шланга | 3 м |
| Місткість водяного бака | 15 л |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Максимальний тиск | 1.6 бар |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Продуктивність | 2.8 л/хв |
| Регулювання тиску | Да |