



2 191 ₴
Кутова шліфувальна машина - болгарка мережева STANLEY STGS9125
• Потужний двигун для оброблення різного рівня складності широкого спектра з різання і шліфування.
• Тонкий корпус має чудову ергономіку та є зручний для роботи однією рукою.
• Високоточний металевий щіткотримач з щільними вугільними щітками продовжують загальний термін експлуатації інструменту.
• Блокування шпинделя для швидкої зміни диска.
• Гіпоїдні конічні шестерні редуктора забезпечують меншу вібрацію, низький рівень шуму і більш тривалий термін експлуатації.
• Розвинені вентиляційні отвори забезпечують ефективне охолодження під час тривалої інтенсивної роботи.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.2 кг |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Комплектація | Захисний кожух — 1 шт., Бічна ручка — 1 шт. Спецключ — 1 шт. |
| Плавний пуск | Немає |
| Регулювання обертів | Немає |
| Тип шліфмашини | кутова мережева (болгарка) |
| Частота обертання | 11000 об/хв |