Кущоріз акумуляторний DeWALT DCMHT564P1
• Це легкий та ефективний інструмент системи 18V XR, призначений для швидкого й комфортного підстригання живоплотів і чагарників. Він вирізняється продуманою ергономікою та лезами, які забезпечують чистий різ навіть товстих гілок.
• Леза подвійної дії, виготовлені зі сталі методом лазерного різання та загартовані, забезпечують довговічність та ефективно справляються з гілками діаметром до 25 мм.
• Кущоріз має тонку конструкцію корпусу та легку вагу, що зменшує втому користувача під час тривалої роботи.
• D-подібна рукоятка дозволяє зручно тримати інструмент у різних положеннях (горизонтально та вертикально), забезпечуючи максимальний контроль над процесом обрізки.
• Вбудований гачок на нижній стороні кущоріза дозволяє легко підвісити його для зберігання.
• Інструмент є частиною акумуляторної системи DeWalt 18V XR і сумісний з усіма акумуляторами 18V XR та 54V FlexVolt.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 3.2 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | щітковий |
| Довжина ножа | 55 см |
| Ємність акумулятора | 5 А·год |
| Максимальний діаметр гілок | 25 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Номінальні оберти | 2800 об/хв |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип інструмента | акумуляторний |