

378 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Бур DeWALT, SDS-Plus EXTREME2 DeWALT DT9510
100% оригінал. Весь асортимент
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 5.5 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | бур — 1 шт., |
| Робоча довжина | 150 мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип хвостовика | SDS |