41 159 ₴
Пила ланцюгова акумуляторна безщіткова з верхньою рукояткою DeWALT DCMCST635X1
• Це потужна акумуляторна ланцюгова пила (пилка ланцюгова з верхньою рукояткою) з безщітковим двигуном, яка працює на інноваційній платформі 54V XR FlexVolt. Вона розроблена для професійного використання, зокрема для робіт з обрізки дерев та розпилювання деревини, і поєднує мобільність акумуляторного інструменту з продуктивністю бензинових аналогів.
• Використання акумуляторів 54 В забезпечує високу продуктивність, достатню для виконання складних завдань, що традиційно вимагають використання бензинових пил.
• Безщітковий двигун підвищує ефективність роботи, подовжує термін служби інструменту та час роботи на одному заряді акумулятора.
• Швидкість ланцюга 23 м/с дозволяє виконувати швидкі та чисті пропили.
• Конструкція з верхньою рукояткою (top handle) робить її ідеальною для арбористів (фахівців з догляду за деревами) та робіт на висоті.
• Вбудований бак для мастила з віконцем для контролю рівня забезпечує належне змащення ланцюга під час роботи.
• Відсутність кабелів чи потреби в паливі забезпечує повну свободу пересування та готовність до роботи у будь-який момент.
• Змінні аксесуари:
• DZO6430 - шина 30 см
• DT20691 - шина 35 см
• DZO6440 - шина 40 см
• DZO6530 - ланцюг 45 приводних ланок
• DT20692 - ланцюг 59 приводних ланок
• DZO6540 - ланцюг 64 приводні ланки
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 350 мм |
| Об'єм масляного бака | 140 мл |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 23.6 м/сек |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга акумулятору | 54 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Особливості | Автоматичне змащування ланцюга |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Шина 30 см, шина 35 см, шина 40 см, ланцюг 45 ланок, ланцюг 59 ланок, ланцюг 64 ланки |
| Кількість ланок | 59 |
| Тип товару | Акумуляторна ланцюгова пила |