Ланцюг DeWALT DZO6530
• Спеціально розроблений для акумуляторної пили з верхньою рукояткою DeWALT DCMCST635.
• Ланцюг розроблено для забезпечення безпеки та комфорту під час роботи.
• Виготовлений для забезпечення довговічності, високої якості та швидкості різання.
• Міцний зовнішній шар із хрому подовжує термін служби ланцюга.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ланцюга/шини | 30 см |
| Кількість ланок | 45 |
| Призначення | аксесуари до ланцюгових пил |
| Сумісність | DCMCST635 |
| Тип | Цепь |
| Товщина провідної ланки | 1.1 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |