Ланцюгова акумуляторна безщіткова пила DeWALT DCMCS565P1
• Надійне затискання шини гайковим ключем.
• Гайковий ключ зручно зберігається в корпусі інструменту для швидкого регулювання в польових умовах.
• Компактний дизайн для зручного зберігання та транспортування.
• Зручно тримати в різних положеннях, що зменшує втому користувача.
• Індикатор рівня мастила - дозволяє легко перевірити рівень масла перед початком роботи.
• Швидке гальмування ланцюга - зупиняє ланцюг менш ніж за 1 секунду після активації для безпечної роботи.
• Металеві шипи – зчіплюють матеріал під час різання для кращого контролю.
• Орієнтовний час роботи - до 100 різів на одному заряді акумулятора DCB184 (продається окремо) обробленої сосни, розміром 100 х 100 мм.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 300 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 230 мл |
| Вага | 6.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип товару | Акумуляторна ланцюгова |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Особливості | Гальмо ланцюга |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Гайковий ключ |
| Ємність акумулятора | 18 А·год |