Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Акумуляторна ланцюгова пила STANLEY FATMAX SFMCCS630M1+SFMCST933M1
• Пила ланцюгова акумуляторна серії Stanley FatMax V20 у комплекті акумулятор 18 В/4 Ач, Li-Ion з індикатором рівня заряду та ЗП (струм 2 А), робоча шина 30 см (максимальний діаметр різання до 25 см).
• Безключова натяжка ланцюга
• Автоматична мастила ланцюга
• Швидкість ланцюга 7.7 м/с
• Спеціальна функція ″бульбашковий″ рівень для точного різання
• ″Тиха″ робота
• Функція миттєвої зупинки ланцюга
• Спеціальний кронштейн для зберігання
• Сумісність із серією SFM Powertools V20
• За час роботи на АКБ 18 В/4 Ач виконує до 68 різів розміром бруса 100х100
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 300 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Акумуляторна ланцюгова |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Акумулятор 18 В/4 А·год, Зарядний пристрій, Шина 30 см |
| Ємність акумулятора | 18 А·год |
| Особливості | Безключове натягування ланцюга, автоматичне змащення ланцюга, Гальмо ланцюга |