25 084 ₴
Акумуляторний висоторіз зі штангою STANLEY FATMAX SFMCPS620M1+SFMCPH845M1
• Висоторіз акумуляторний висотна серії Stanley FatMax 20 В в комплекті акумулятор 18 В/4 Аг, Li-Ion з індикатором рівня заряду і ЗУ (струм 2 А), робоча шина 20 см (швидкість ланцюга 1.9 м/с)
• Телескопічна штанга з удлиннением до 3 м, ″тиха″ робота, функція миттєвої зупинки ланцюга, спеціальне кріплення для для зберігання, сумісність з серією SFM Powertools 20 В
• Час роботи на АКБ 18 В/4 Аг: виконує до 60 різів.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 6.2 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | щітковий |
| Довжина ланцюга/шини | 20 см |
| Ємність акумулятора | 4 А·год |
| Кількість ланок | 33 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Швидкість ланцюга | 1.9 м/с |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип інструмента | акумуляторний |