Бур SDS-Plus EXTREME2 DeWALT DT9512
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гаранті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 5.5 мм |
| Загальна довжина | 310 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | бур — 1 шт., |
| Робоча довжина | 250 мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип хвостовика | SDS |